Суддя-зрадник з Криму звернувся до суду в Харкові, але нарвався на відповідь нашого судді-снайпера

Суддя який займав посаду у Севастопольському суді до окупації, зрадив Україні і радо вітав загарбників. Ті в свою чергу відплатили за зраду і залишили того працювати у суді м. Севастополь.

Одного разу цей покидьок, якого звати Олексій Погребняк направив до суду м. Харків звернення аби ті в свою чергу вручили якийсь документ українському банку. Але зрадник та посібник окупантів не розраховував нарватися на на суддю учасника АТО Олександра Мамалуя. Як відомо Олександр Мамалуй брав участь у бойових діях та був снайпером одного з українських підрозділів під час горячої фази війни 2014-2015років. Після закінчення контракту повернувся до своєї роботи і зараз займає посаду судді Харківського суду.

Маючи козацьку вдачу суддя-снайпер не вагаючись орегінально відповів:

“У відповідь на лист що має назву “поручение о вручении документа”-повідомляю:

Не існує ніякого «арбитражного суда города Севастополя». Є тимчасово окуповане російським агресором українське місто Севастополь. Є господарський суд міста Севастополь.

Не існує ніякого «А.С. Погребняка, судьи арбитражного суда города Севастополя». Є Олексій Станіславович Погребняк, колишній суддя господарського суду м. Севастополь — зрадник, порушник присяги, шкура.

Не пиши сюди своїх листів, колишній суддя, колишній громадянин, колишня людина! Від себе — обіцяю: коли ми будемо звільнювати півострів, я особисто прийду по тебе! Прийду — і повішу тебе за ноги на Приморському бульварі. Там ліхтарні стовпи дуже зручні.

Чекай на мене! Я прийду. МИ прийдемо.

Суддя.
господарського суду.
Харківської області.
гвардії сержант запасу О.О. Мамалуй».

1

 

Share