Сuльнuй виступ! Тимошенко дала свідчення в МВС і буквально «розмазала» Порошенка (ВІДЕО)

Брифінг Юлії Тимошенко під міністерством внутрішніх справ 1 березня 2019 року. Юлія Тимошенко дала свідчення щодо фальсифікації виборів командою Порошенка (відео в кінці статті).

Система влади, яка сьогодні існує в Україні, не дає можливості притягнути до відповідальності посадових осіб – усі пов’язані круговою порукою.

Про це Юлія Тимошенко заявила у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1, коментуючи журналістське розслідування про постачання непридатних запасних частин для української армії з РФ за завищеними цінами.

Масштабне відмивання бюджетних ресурсів через підприємства відбувалось за спинами в українців, у той час, коли люди віддавали свої копійки, у вигляді військового податку, для фронту, перемоги, для наших військових.

Голова партії також зауважила, що не лише українці складали гроші на захист держави, інші країни направляли свої бюджети нашій держави як допомогу під час війни.

«Це не зупиняє людей, які бачать танки не як частину оборони України, а як товар. Війну бачать як біржу, на якій вони заробляють», – наголосила Юлія Тимошенко.

З огляду на це фракція «Батьківщина» у Верховній Раді ініціювала створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупції влади в оборонній галузі та організувала підписи за імпічмент президента.

Проте це розслідування став тестом: чи працює в нашій державі система відповідальності посадових осіб за скоєні злочини або ні.

Як виявилось, система, яка є в країні, не дає притягнути до відповідальності, бо всі пов’язані круговою порукою. Натомість, за одну годину було зареєстровано іншу постанову, що дає можливість розслідувати цю справу іншій ТСК: «Усі по вертикалі пов’язані, вони всі – одне організоване злочинне угруповання».

Джерело

Share