“Так я втрачу довіру народу”: Зеленський відмовився від пропозиції юриста Коломойського

Переможець президентських виборів Володимир Зеленський не відразу піддався на вмовляння і погодився піти у велику політику. Юрист Ігоря Коломойського і майбутнього президента України Андрій Богдан розповів, що йому довелося переконувати шоумена балотуватися на пост президента України. Такий історією він поділився під час інтерв’ю журналістам “Української правди” і “Нового часу».

Правозахисник повідомив, що знає Володимира Зеленського вже більше 5 років. За його словами, засновнику “Кварталу 95” вперше запропонували почати політичну кар’єру в кінці 2014 року. Тоді Андрій Богдан запропонував гумористу почати шлях до влади депутатом-мажоритарником.

«Ми розмовляли в ресторані. У мене була ідея: «Давай ти підеш по мажоритарному виборчому округу, ми з легкістю виграємо ці вибори. Тобі не треба буде приділяти багато сил, енергії та грошей для цього. Ти зайдеш як депутат-мажоритарник, і у тебе буде якийсь фундамент для президентських виборів», – зізнався юрист.

Як запевняє правозахисник, Володимир Зеленський відмовився від пропозиції йти до Верховної Ради. Він побоювався, що статус депутата не допоможе йому змінити долю України, а лише принизить в очах співвітчизників. Пробившись до парламенту, шоумен став був одним з натовпу депутатів.

«У нього тоді була позиція: «Ні, це неправильно, я стану таким же, як вони. Я втрачу довіру народу. Я стану одним з цієї когорти. Неважливо, що я там буду говорити, як стукати по столу, вони будуть сприймати мене одним з депутатів ». У мене були інші думки про політичну платформу, про стартовому майданчику», – заявив Андрій Богдан. Він зазначив, що в результаті Володимир Зеленський переміг у змаганні і мав рацію в теперішньому часі.

Як запевняє юрист, перший соцопитування замовили в 2018 році. За результатами дослідження Володимир Зеленський опинився на 4, 5 або 6 місці. Андрій Богдан звернув внімаіне, що за останні місяці популярність кандидата сильно зросла. За словами адвоката, в цьому сильно допомогли ролики-тизери до серіалу «Слуга народу». У них творці торкнулися теми, які хвилювали українців. Андрій Богдан підкреслив: вже в грудні 2018 року в нього не було ніяких сумнівів, що Володимир Зеленський переможе на президентських виборах.

Джерело

Share