Танки ідуть: що відбувається на кордоні України з Росією

На російсько-українському кордоні – велике скупчення військової техніки з РФ.

До кордону України йдуть ешелони з військовою технікою. Відповідне відео на своїй сторінці в соцмережі Facebook виклав житель РФ Дмитро Карбишев, передає politeka .

«18 лютого 2019 р Ранок. с. Покровське Ростовської області, поблизу українського кордону. Військові навіть для перехожих не приховують, що танки та техніка йдуть в Україну. Ось така в Україні громадянська війна … Підла, брехлива і наскрізь ганебна влада в РФ. Смерть кремлівським опаришам !! Слава Україні! І нехай українці коли-небудь нас пробачать … », – написав житель Росії.

1

Він в коментарях додав, що відео зняв на свій мобільний телефон вранці в понеділок, 18 лютого.

Українці під відео запитали росіянина: «А ви не боїтеся такої правди?».

Карбишев відповів: «трохи … обдумував десь з півгодини. А потім згадав, що буду як ті люди, що вийшли з електрички і йдуть крізь цей морок. Всі знають і мовчать ».

Він також додав: «Та й як можна боятися правди … нехай бояться ці виродки, які бояться правди … всюди гівна досить. Головне самому не бути ».

Також користувачі висловилися з приводу побаченого в ролику: «Вбивці путлера. Воно повернеться вам. За всі діяння»,« Ось така громадянська війна! »,« Стріляють Іхтамнєти озброює РФ. А якщо запитаєш, йде громадянська війна і винні «Піндоси».

1

Як повідомлялося раніше, несподівано «прозріли» спостерігачі ОБСЄ. Так, українські військові разом зі спостерігачами з ОБСЄ виявили безліч порушень з боку Росії на кордоні контрольованих територій і захоплених окупантом.

«Українська сторона СЦКК повідомляє: збройні формування Російської Федерації нахабно продовжують мінувати території поблизу лінії розмежування сторін, наражаючи на небезпеку мирних громадян Донбасу. 14 лютого під час патрулювання в непідконтрольних владі України південно-східному районі Донецької області спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували сім попереджувальних знаків мінної небезпеки навколо об’єкта в Амвросіївці », – зазначено в повідомленні.

«На жаль, мирні ініціативи в цьому напрямку проявляє виключно, українська сторона, в той час як окупаційна адміністрація і збройні формування Російської Федерації демонструють лише зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту і погіршенні гуманітарної ситуації в Донбасі», – додали в штабі ОСС.

Всього при вивченні місцевості на кордоні контрольованих територій безпілотник виявив 33 танка, з яких двадцять чотири Т-72 і дев’ять – Т-64.

Джерело

Share