Тарифи на комуналку! У Зеленського вирішили здивувати українців!

Глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що в команді Володимира Зеленського намір знижувати тарифи на комунальні послуги для населення.

«Про тарифи жартували або НЕ жартували? Тарифи знижувати будете? »- запитав журналіст Андрія Богдана. «Обов’язково будемо знижувати», – відповів Богдан журналістам, пише hvylya.

“І з ремонтом доріг будемо кардинально змінювати ситуацію, – пообіцяв Андрій Богдан. – Ми не вибираємо ті гроші, які нам дає на дороги Європейський союз, тому що тоді конкурс на компанію, контроль якості, бюджет і процедуру допуску до конкурсу визначає Європейський союз. Навіщо витрачати свій час на рентабельність 3-5%, це ж нецікаво, коли можеш поцупити з бюджету? Наші вибирають 10-15% фінансування, яке дає Європейський союз. А ми хочемо, навпаки, всі державні гроші віддати Європейського союзу. ми їм даємо мільярд, але т тілько за умови, щоб жоден з наших не мав відношення до розподілу цих коштів і контролю якості “.

Відповідаючи на репліку про те, що «все це можна зробити тільки зі своїм Кабміном», глава Офісу президента сказав: «Так». А на питання, хто буде новим прем’єр-міністром України, Богдан відповів: «Не знаю».

Джерело

Share