Те що зробив Пашинян ш0кувал0 всю Європу. Вірменія в захваті від свого прем’єра

Вірменія не потребує фінансової підтримки з боку Європи: в країні є досвідчені корупціонери, яких можна потрясти і отримати кругленьку суму на потреби країни. Про це під час брифінгу в Брюсселі заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

Політичні процеси, що відбуваються в Вірменії, які не залежать від матеріальної підтримки, в тому числі Європейського Союзу, додав він.

«Я вважаю, що ми досить ефективно боремося з корупцією в країні. Коли один європейський чиновник сказав, що в рамках однієї програми вони готові виділити суму Вірменії, я у відповідь назвав ім’я відомого корупціонера і сказав: «якщо гарненько його потряс, то з його кишень ця сума випаде», – розповів глава уряду.

Суму, яку пропонували європейські колеги Вірменії, Пашинян запропонував залишити при собі – авось згодиться на «чорний день».

«У нас є досить великий корупціонер. І не один. Ми цей шанс не упустимо ніколи, повернення до того, що було раніше не буде », – додав прем’єр.

Зміни, які відбулися в Вірменії, не перетворюватимуться на предмет політичного торгу, підкреслив Пашинян.

Читайте також: У Старобільську на хабарі попався суддя
За його словами, влада Вірменії борються проти корупції не тому, що цього хоче Євросоюз, а на вимогу вірменського народу.

Як зазначив прем’єр, він періодично задає колегам актуальне питання: що сталося з мільйонами євро, які прямували на боротьбу з корупцією в нашій країні останні 20 років, і наскільки це було ефективним?

«Не буду приховувати, недавно один із представників Євросоюзу сказав мені:« як так вийшло, що в Вірменії таку кількість прихованої корупції? ».

На що я йому відповів: «вибачте, але тільки знущатися над нами не потрібно. Ви прекрасно знали про корупцію і про все інше ». Але мабуть у Євросоюзу були свої геополітичні уявлення, розрахунки », – підкреслив глава вірменського уряду.

Найчастіше представники ЄС не звертали уваги на порочні процеси, які відбувалися в Вірменії, на процвітаючу корупцію. Їм, за словами Пашиняна, здавалося, що такий підхід принесе геополітичні привілеї.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян перебував з двухденевним робочим візитом в Брюсселі. У бельгійській столиці глава вірменського уряду взяв участь і виступив з промовою на зустрічі керівників держав-учасників миротворчої операції НАТО в Афганістані, зустрівся з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом, канцлером Німеччини Ангелою Меркель, своїм канадським колегою Джастіном Трюдо, президентом Франції Еммануелем Макрона, президентом США Дональдом Трампом, главою європейської дипломатії Федеріка Могеріні та іншими чиновниками, повідомляє Супутник.

Джерело

Share