Телеканал ZIK почали покидати журналісти: що трапилось

Журналісти почали йти з телеканалу ZIK, власником якого став депутат Верховної Ради Тарас Козак, наближений до Віктора Медведчука.

Про своє рішення піти з телеканалу повідомив телеведучий Вахтанг Кіпіані передає LB.ua.

“По дорозі на презентацію книги” Справа Василя Стуса” дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад шість років виходила програма “Історична правда-ZIK”. Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук – це ворог моєї країни, вбивця і в минулому, і майбутнього”, – написав він у Фейсбуці.

Журналіст Роман Недзельській також заявив, що звільняється, а завтра, 15 червня, вийде останній випуск його програми “Деталі”.

“Офіційно – телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я – завтра видаю в ефір останній випуск тижневика “Деталі” і йду шукати роботу. Я багато разів спростовував інформацію про продаж каналу раніше, тому що офіційно керував каналом менеджмент Петра Димінського. З цими людьми у мене були домовленості про невтручання в новини і тижневик, і я дякую, що досягнуті домовленості були дотримані. Ми могли робити новини і підсумкову програму так, як бачила їх редакція”, – повідомив в Фейсбуці Недзельській.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що ZIK перейшов під контроль соратника Медведчука Козака. Козак довгий час працював в податкових органах. У 2005-2010 роках був заступником голови Державної митної служби. Потім пішов в політику, і в 2014-му обрався до парламенту від “Опозиційного блоку”. Зараз він балотується в першій десятці “Опозиційною платформи За життя”.

Раніше ZIK належав сім’я львівського бізнесмена Петра Димінського, який ховається за кордоном у зв’язку з загрозою кримінального переслідування за ДТП зі смертельним результатом.

Джерело

Share