Тепер для жителів всього Донбасу: Путін підписав новий цинічний указ щодо отримання російських паспортів

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, за яким збільшується кількість громадян України, що можуть отримати російські паспорти за спрощеною процедурою.

Відповідно до документу, який опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації, отримати російське громадянство можуть не лише жителі окупованих частин Луганщини та Донеччини, а й ті українці, що жили в будь-якому з районів вищезазначених областей, тобто жителі всього Донбасу передає 24канал.

1

Щоправда, отримати російські паспорти можуть лише ті жителі Луганщини та Донеччини, які, станом на 7-ме та 27 квітня 2014 року, були прописаними на цих територіях. Такі особи під час отримання російського паспорта мають надати відповідний документ. Зауважимо, що більшість Луганщини та Донеччини наразі є непідконтрольними офіційному Києву.

Раніше прокремлівські ЗМІ повідомляли, що тепер жителі Донбасу мають змогу отримати й російські закордонні паспорти, і зробити вони це можуть у будь-якому регіоні Росії. Водночас інформацію про місця їхнього проживання та колишнє громадянство у такі документи не вноситимуть.

Джерело

Share