“Тепер вона точно схожа на свій псевдонім”: Обличчя Скабєєвої без макіяжу здивувало соцмережі

У соцмережах продовжують обговорювати поїздку Ольги Скабєєвой в британське місто Солсбері, в якому російські ГРУшники влаштували хіматаку.

Російська пропагандистка з’явилася там без макіяжу, передає “Діалог.UA“.

1

Скабєєва в британському Солсбері повторила шлях батька і доньки Скрипалів , які стали жертвами російської військової отрути “Новачок”. Пропагандистка радісно відзвітувала про свою поїздку в соцмережах і нарвалася на хвилю критики. Що примітно, не шкодували її навіть власні співгромадяни. Серед іншого, розкритикували Скабєєву і за зовнішній вигляд. Соцмережі здивувало обличчя пропагандистки без макіяжу.

1

“Тепер вона точно схожа на свій псевдонім”, – регочуть в соцмережах. Під “псевдонімом” вони мають на увазі кличку “зливний бачок”, якою її публічно “нагородила” українська журналістка в кулуарах ПАРЄ. Також росіян, що примітно, схвилював обід пропагандистки в британському ресторані.

“Смачно тобі з моїх податків їстся. Смачніше, ніж мені, на те, що після виплати податків залишається”, – скаржаться її співгромадяни. “Скабєєва “санкціонки” поїхала пожерти… Правильно! Свою рідну, пальмову, нехай дорогі росіяни-патріоти “хавають”, – обурився інший коментатор.

Джерело

Share