Тepмiнoвo! З «ЛДНР» повертаються пoлoнeнi. Невже вiйнi кiнeць?

Президенту України Володимиру Зеленському вдалося вибити з полону бойовиків «ЛДНР» 54 полонених українських військових і добровольців!

Найближчим часом будуть звільнені всі полонені перебувають на окупованій території.

Експерти відзначають, що це справжнісінький сигнал припинення війни на Донбасі.

У четвер, 12 вересня, на мосту біля міста Щастя Луганської області представники так званої «ЛНР» передали Україні засуджених, які перебували в пенітенціарних установах на непідконтрольною території. Про це в Telegram-каналі повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Україна, за словами Денисової, передали сьогодні 54 людини. Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61 рік.

«Підкреслюю, що робота в даному напрямку триває і перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського», – написала Денисова.

Відзначимо, що кілька днів тому Трамп приголомшив своєю заявою.

Президент США Дональд Трамп назвав обмін між Україною і Росією утримуваними особами «можливо, першим гігантським кроком до миру».

Передає Твіттер президента США

Пряма мова: «Росія і Україна обміняли велика кількість ув’язнених. Дуже хороша новина, можливо, перший гігантський крок до миру. Я особисто вдячний за це Президенту Зеленському та Президенту Путіну ».

Безліч експертів сходяться на думці, що наближається кінець 5 річного кровопролиття в Україні і масштабні обміни цього пряме свідчення.

Джерело

Share