Терmінова заява! Зняття з виборів Порошенка! Він не вuтрuмає (Документ)

Засновник і діючий президент Академії політичних наук попросив Порошенко зняти свою кандидатуру з виборів повідомляютьhttp://www.bn24.biz.ua/

З поміткою “терміново” Петро Мироненко виклав на своїй сторінці в Фейсбук офіційне звернення до Президента України, в якому він наводить вагомі аргументи на користь того, щоб Петро Порошенко зняв свою кандидатуру з виборів, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Мироненко заявив, що на тлі гібридної війни з Росією суспільно-політична ситуація в Україні є не тільки нестабільною, але й загрозливою.

“Ви, шановний пане президент, за час своєї каденції з 2014 року і до нині доклали неймовірних зусиль для порятунку України від повномасштабного наступу військ держави-агресора РФ, зміцнення обороноздатності держави, завершення процедури надання томосу про автокефалію Православної церкви України, забезпечення євроатлантичного зовнішньополітичного курсу і відкрили громадянам України шлях до вільного пересування по світу. Це все – ваша заслуга. Ви чесно намагалися виконувати свої обов’язки. Вам не вдалося в повній мірі стати гарантом прав і свобод людини і громадянина, як того вимагає від вас Конституція України”, – написав він у своєму зверненні.

Текст звернення Петра Мироненко

В кінці свого послання він вставив невелику ремарку: попросив звернутися до українського народу з проханням віддати свої голоси на користь кандидата в Президенти – Смешка Ігоря.

1

1

Текст звернення Петра Мироненко

Смешко Ігор Петрович – перший військовий аташе незалежної України в США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, доктор технічних наук, генерал-полковник.

Петро Мироненко впевнений, що саме так повинен повести себе гідний Президент, якому український народ довірився і вручив свою долю в буремні часи.

У мережі пост ще не набрав великої популярності, але у Мироненко вже з’явилася група підтримки. “Підтримуємо таку думку грамотної людини”, ” Дай Бог мудрості всім і Гаранту якого ми колись обирали. Помилки роблять всі і не всі їх визнають. Тому в підтримку сказаного хочу сподіватися, що завтра настане для України і українців тому що воно настане у будь-якому випадку, але питання: чи будемо ми з Вами в ньому і ким ми будемо, вирішується сьогодні. Відмовитися на користь Смешко це мати неабияку силу волі і мудрості, а чи є вона у Петра чи одні страхи покаже час.”- діляться думкою підписники.

Share