Тільки не впадіть! Палка прихильниця Порошенка вже втекла до Зеленського

Ірина Геращенко несподівано встала на захист президентських повноважень Володимира Зеленського, виступивши проти нової ініціативи чинної влади

Заступник голови Верховної Ради різко висловилася про пропозиції «Сапомощі» обмежити повноваження президента, яке було озвучено відразу після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах. Свою думку з цього питання Геращенко висловила в Facebook .

Незважаючи на те, що політик є відомою прихильницею Петра Порошенка, на цей раз вона встала на сторону його опонента, заявивши, що виступає за сильну президентську владу.

«Я завжди виступала за сильну президентську вертикаль (французька модель). Цю позицію відстоювала в політиці, незалежно від того, у владі чи в опозиції перебувала, в тому числі за часів Кучми і Януковича (коли багато колег виступали за перехід до парламентської республіки) », – написала Геращенко.

Вона також підкреслила, що Україна особливо сильно потребує сильного Верховного Головнокомандувача зараз, коли в країні війна.

«Парламентська модель в умовах партійної неструктурованості суспільства, коли у нас зареєстровано понад 300 партій, і вони або лідерського типу, або є чисто передвиборчими проектами і віддають парламент на відкуп власникам партій – не ідеальна для України, а навіть небезпечна. В українських реаліях це буде парламентська «республіка» 5 акціонерів країни, я проти цього », – підкреслила віце-спікер Ради.

Вона також звернула увагу на мінливість поглядів своїх колег по парламенту.

«Цікаво спостерігати за тим, як змінюються погляди видатних представників« Самопомочі », і інших фракції або депутатів, зі зміною прізвища президента», – додала Геращенко.

1

Джерело

Share