Тимошенко продавала військову техніку в 35 разів дешевше! Голова ТСК зробив розгромну заяву

За часів прем’єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась у 35 разів дешевше за ринкову вартість.

Про це на засіданні Тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо розкрадань у ЗСУ заявив голова комісії, народний депутат Іван Вінник

«За часів прем’єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась навіть у 35 разів дешевше за ринкову вартість. Постанову, яка дозволяла зловживати в оборонному секторі, підписувала тодішній прем’єр Тимошенко», – заявив Вінник.

«Факти, які ми отримали у вигляді документів нарядів Міністерства оборони і оборонних підприємств свідчать, що за один відремонтований літак розраховувались, образно кажучи, чотирма літаками разом з двигунами», – додав глава ТСК.

Варто зазначити, що міністр оборони України Степан Полторак наказав провести інвентаризацію всього майна, яке міститься на заводах оборонного комплексу – за майже рік комісія виявила близько 48 млн грн нестачі.

Про це повідомив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України (ЗСУ) генерал-майор Юрій Мельник під час засідання у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо корупції в оборонному секторі.

На сьогоднішній день міністром оборони схвалене рішення – проводиться інвентаризація всього майна, яке мається на заводах. Це практично по всім заводам – Одеський авіаційний завод, Київський бронетанковий, Житомирський завод радіотехнічного обладнання, Харківський бронетанковий, Львівський, Миколаївський, Житомирський бронетанковий, «Мотор Січ»… Комісії вже призначені. Ця робота вже триває близько року», – наголосив він.

Мельник зауважив, що «станом на сьогодні є вже нестача цього майна – комплектуючих до бронетанкового озброєння, до інших видів техніки (як машин, так і узлів та агрегатів)».

«Так, стосовно бронетанкових заводів, то станом на сьогодні комісією виявлено нестачу комплектуючих на суму 9 млн. Львівський завод – 1,7 млн грн, Миколаївський завод – 6,2 млн грн, Харківський завод – 19,7 млн грн, Житомирський завод – 8,3 млн грн… Це близько 48 млн грн», – наголосив генерал-майор.

Водночас він зазначив, що «по завершенню інвентаризації всі документи… передаються у правоохоронні органи. Це стосується і військової прокуратури на місцях безпосередньо».

джерело

Share