Тимошенко влипла в гучний скандал через Авакова: стала “своєю” в МВС

Перед виборами кандидат у президенти Юлія Тимошенко кілька разів зустрічалася з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Про це йдеться у спецрепортажі «Схем» під назвою «Силовики для кандидатів».

Журналісти зафіксували, як Mercedes лідерки «Батьківщини» із машиною супроводу без перевірки заїхали на територію МВС 16 березня. Інші машини при в’їзді перевіряли з собаками. Після годинного візиту авто виїхали з території відомства. На передньому сидінні сиділа сама Тимошенко.

Інший візит Тимошенко до відомства Авакова журналісти зафіксували у жовтні минулого року. Кортеж нардепа виїжджав з бокових воріт після 9-ї вечора.​

Окрім того Тимошенко зустрічалася з Аваковим ще щонайменше двічі, повідомили «Схемам» джерела.

23 грудня 2018 року – у комплексі спеціальних об’єктів «Фортеця», де мешкає голова МВС. І 28 січня 2019-го – у будівлі міністерства внутрішніх справ.

На запитання журналстів, якою була мета цих зустрічей, Тимошенко пояснила, що вони «присвячені тільки чесним виборам». При цьому публічно заяви про злочин вона передавала в МВС у лютому.

У свою чергу Аваков пояснив, що як міністр «спілкується майже з усіма кандидатами».

Додамо, що наразі Служба безпеки та Генеральна прокуратура – це вертикаль президента.

Як повідомляють ЗМІ, зараз вони грають на боці Петра Порошенка. По іншу сторону – МВС і підпорядкована йому Нацполіція. Зараз між відомствами іде передвиборче протистояння.

У лютому глава МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом імовірного підкупу виборців штабом Петра Порошенка за заявою Юлії Тимошенко. За його словами, Тимошенко надала детальний пакет документів на підтвердження своїх слів.

У свою чергу СБУ виявила групу російських політтехнологів, які працюють у штабах «Батьківщини». Їх у 2014 році для участі у нібито волонтерській діяльності запросила Чернігівська єпархія УПЦ МП. Насправді їхнє завдання – скуповувати голоси виборців.

Координатором організації виявився народний депутат Валерій Дубіль. Згодом стало відомо про участь Дубіля у схемі шантажу та спробі фінансування кандидата у президенти Юрія Тиммошенка за зняття його з виборчих перегонів.

Джерело

Share