Тотальное сокращение: Польша нашла новый способ поиздеваться над украинцами

Асоціації у Польщі, що представляють інтереси українських емігрантів, вказують на зниження державної підтримки. Про це пише Знай.ua с ссылкой на Le Monde.

Мирослава Керик, керівниця «Українського дому», заявила, що її організація опинилася під ударом політики ультраконсервативного уряду партії «Право і справедливість» (ПіС).

«Міністерство внутрішніх справ ліквідувало конкурси щодо фінансування проектів, пов’язаних з інтеграцією меншин, і уряд відмовився від виділених для цієї мети грошей ЄС, від яких ми сильно залежимо. Це побічний удар, завданий міграційною кризою з Півдня», – констатує фахівець.

Керик розповідає, «Український дім» змушений боротися за своє виживання.

Як зауважує видання, у Польщі зараз період повної зайнятості, й економічне зростання коливається у межах 4%. Незважаючи на приплив українських заробітчан, країна страждає від нестачі робочої сили, що оцінюється в 1 мільйон робочих місць, головним чином, серед малокваліфікованих спеціальностей.

Нагадуємо, що польська влада передумала будувати захисну стіну від диких кабанів на східному кордоні країни. Відомо, що польські чиновники визнали цей проект неефективним.

Про це розповів міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановській.

За словами міністра, Європейське агентство безпеки харчової продукції (EFSA) прийшло до висновку, що побудова забору буде неефективною, тому не буде вкладати кошти в цей проект.

 

Share