“Треба поговорити?! Давайте поговоримо”: Зеленський емоційно прокоментував телеміст з Росією та звернувся до Путіна

Український телеканал NewsOne, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасові Козаку, та російський прокремлівський телеканал “Росія 24” проведуть спільний телеміст “Надо поговорить”. Президент України Володимир Зеленський назвав телеміст дешевим та небезпечним піаром перед виборами.

У відеозверненні на Facebook Володимир Зеленський закликав відключити емоції та включити голову передає 24канал. Зеленський наголосив, що мета телемосту знову поділити Україну на два табори.

Одному табору – політики запропонують поговорити і забути образи, подумаєш тисячі загиблих наших хлопців. Інші – закличуть обуритися і, прикриваючись патріотизмом, підуть заробляти бали на вибори, – наголосив Зеленський.

Президент України закликав українців зберігати спокій і не піддаватися на провокації. “Наша реакція буде відповідною задля збереження спокою, порядку та інформаційної безпеки України”, – додав президент. Зеленський окремо звернувся до журналістів телеканалу NewsOne. Він наголосив, що “хтось купив канали, але не вас”.

Російською мовою Володимир Зеленський звернувся до лідера РФ Володимира Путіна.

Треба поговорити? Треба. Обговоримо чий Крим і кого там немає на Донбасі. Компанію для розмови пропоную таку: я, ви, Дональд Трамп, прем’єр Великобританії Тереза Мей, канцлер ФРН Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, – сказав президент.

Зустрітися Зеленський запропнував у Мінську, де відбуваються засідання Тристоронньої контактної групи.

Джерело

Share