“Три області РФ”: Кошулинський заявив про перспективи повернення Україні кордонів УНР

Кандидат у президенти від ВО Свобода Руслан Кошулинський планує зазначити в усіх юридичних документах, що Україна є правонаступницею Української Народної Республіки для повернення колишніх кордонів.

Про це кандидат заявив у програмі Печерські пагорби на Радіо НВ, пише Новое Время.

“Більше того, починаючи з вісімнадцятого року, окупанти, які приходили на цю територію, отримають відповідні фінансові вимоги. Так, як це роблять країни Прибалтики – Естонія, яка аналогічно визначила і вже виставляє фінансові вимоги до окупантів”, – зауважив Кошулинський.

За його словами, правонаступництво УНР має бути зазначено у законодавчому полі України. Не важливо, яким чином Україна це отримає, – через повернення територій чи контрибуції, додав Кошулинський,

“А якщо розлетиться Російська Федерація на 15 маленьких країн, хто може сказати, що відбувається далі? І таке може бути. Але це має бути в законодавчому полі України. Ми не знаємо, що буде з Росією через рік, через два, через п’ять”, – наголосив Кошулинський.

Кандидат закликав звернути увагу на досвід Угорщини та Польщі, які виходять зі своїх національних інтересів. Він також зауважив, що за часів УНР територія України була на 1,6% більша, ніж на сьогоднішній день.

Джерело

Share