Трuвожні новuни надходять з усіх куточків України. Чому вони це замовчують..

Тривожні вістки надходять з виборчих дільниць України

Чимало спостерігаів припускають, що 21 квітня вибори можуть бути такими, що не відбулися. Тобто вибори можутьбути зірвані на користь Петра Порошенка.

Приміром! У всіх пяти округах Кіровоградської області не вистачає кандидатів у члени ДВК, про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Херсонська область. 15 квітня останній день формування дільничних виборчих комісій на другий тур виборів Президента України. По всім 5 виборчим округам Херсонщини є нестача членів дільничних комісій. Окружні виборчі комісії просять допомоги у свідомих громадян,

У другому турі комісії формують лише два кандидати. Комісія повинна складатися з не меньш, як 12 людей. Наразі, один з кандидатів, а саме Петро Порошенко подає лише по 2 члени комісій, тому маємо недобір. По кожному округу потрібно ще добрати близько по 500 членів дільничних комісій.

Одеса. В Одесі Малинівський район (округ 134), Суворівський ( округ 136), Ананьїв ( округ 138) довірені особи кандидата в президенти Петра Порошенка не подали членів ДВК. Сьогодні останній день подачі списків. Таким чином можливий зрив виборів одним з кандидатів, тобто Петром Порошенком.

Заява команди “Зе!”

“У деяких регіонах зараз великий недобір людей у дільничні комісії. Це може свідчити про спроби зірвати вибори як у конкретних містах, так і по всій країні. Зараз у нас є інформація, що така ситуація зафіксована в Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській областях та в Києві. Нестача людей виникла від того, що кандидат у президенти Петро Порошенко подав недостатню кількість людей для формування комісій. І тут зрозуміло одне: мала кількість людей у дільничних комісіях може значно вплинути на якість проведення голосування, або зірвати вибори. Згідно із законом, якщо бракує людей, їх мають подати окружні комісії власноруч, за допомогою місцевих органів влади. Але останні теж цього не роблять, показуючи або свою неспроможність, або умисний саботаж процесу організації виборів”, – йдеться в заяві.

“Деякі окружні комісії та їхні керівники звертаються до людей навіть у соцмережах та ЗМІ з проханням долучитися до роботи комісії. Сьогодні останній день, коли можна подати документи! Тому, якщо ви хочете приєднатися і врятувати ситуацію, зателефонуйте в ОВК за місцем проживання і запитайте, чи потрібна допомога. Список ОВК за посиланням. У Зе!команди ситуація в регіонах під контролем, ми активно беремо участь у доформуванні дільничних комісій. Ми не дамо зірвати вибори чи зробити їх менш якісними для виборців!”

Джерело

Share