Це було дуже принuзливо! Тимошенко тількu що записала звернення до Зеленськоro та Порошенкa (відео)

Лідер Батьківщини каже, що побачила на каналі 1 + 1 в нервовому діалозі кандидатів “руйнування статусу поста президента і приниження держави”.

Президенту Петру Порошенко не потрібно брати участь в чужому шоу, а його суперникові Володимиру Зеленському слід перестати “знищувати честь і гордість президентського статусу”. З такими порадами до обох кандидатів на виборах глави держави звернулася через Facebook не вийшла до другого туру Юлія Тимошенко.

Лідер Батьківщини почала з того, що рівновіддалені від обох, і заявила, що перепалка в ефірі каналу 1 + 1 “боляче ранить душу всім українцям”.

“Я зараз хочу звернутися до Петра Олексійовича. Я знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частина добрих справ для нашої країни. І тому в цей важкий для вас час я просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу. Тримати президентську планку. і як би важко не було, захистити статус поста президента і статус держави “, – сказала вона.

Також політик звернулася до Зеленському.

“Якщо ви мрієте зайняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не потрібно влаштовувати бої навколо неї. І не потрібно в боротьбі за право стати президентом знищувати честь і гордість президентського статусу”, – підкреслила Тимошенко.

За її словами, коли Зеленський “кинув трубку практично в обличчя чинному президенту”, вона “побачила, який це був стрес для президента”.

“Знаючи про його проблеми зі здоров’ям … У нього просто пересохло в роті і він не міг далі говорити … Потрібно просто бути людьми”, – сказала нардеп.

Тимошенко закликала “вміти вчасно подати один одному ковток води” і перейти до “відродження і творення України”.

Джерело

Share