Це кiнeць! Після дебатів Зеленськuй “poзмaзaв” Порошенка і noказав свій характер Презuдента (відео)

Ідеальна фінальна точка безмежній виборної кампанії. В який було все, крім честі і гідності одного з головних кандидатів. Так ось, дебати підвели, нарешті, фантастично яскраву риску під мороком останніх днів. Про це щойно написав у Фейсбуці політолог Михайло Подоляк, коментуючи сьогоднішні дебати.

Коли по одну сторону – жлобська традиція, кілометри автобусів з втомленими бюджетниками, скупка масовки, адміністративні рознарядки, компроматний сміття на станціях метро (так / так, навіть сьогодні) та інший класичний совок. З його настільки впізнаваною затхлій атмосферою бюджетного приниження і запустіння. І обов’язковий Цар, який ненавидить своїх підданих і відверто зневажає демократичну процедуру … А по іншу – світлий новий світ, де інновації, технології, прозорість і перспективи. І безумовна правда. Неприємна, але важлива. І доброта. А головне – усередині всього цього Людина свободи, коли сам вирішуєш, що особисто тобі потрібно, що ти хочеш отримати і чи готовий ти відповідати за наслідки … А після було відмінне сценічне дійство. Яке точно і остаточно розставив всі знаки пунктуації в нашому Новому романі життя … Над однією сценою (ладно, над частиною сцени) розлився нафталіновий запах лицемірства, ненависті і минулого. Да / да, справжнісінького минулого, яке кістлявими руками по / і раніше тримає нас в злиднях. Намагається тримати ..

Над іншою ділянкою сцени бадьоро марширувала іронія і щось юне. Інше. Нове. І … добре. Зовсім інший світ. Світ можливостей … Що б ви зараз не думали і не писали, скажу просто – Володимир Олександрович Зеленський «виніс» Петра Олексійовича Порошенка в одну хвіртку. В одну чортову хвіртку. Неймовірно переконливо і доказово. Перфектно і бездоганно. Без злоби і без ненависті. Тільки на фактах і на доброті. Тоді як діючий Порошенко багато разів повторював всі свої особисті страхи, фобії, а також залив сцену найнижчою компроматчіной … По суті ж все просто. Занадто просто. Навіть неймовірно, як все виявилося просто і фінально. Зеленський – чітка структура мови і абсолютні смисли. Він публічно артикулював всі мислимі претензії до Порошенка.

Ті самі, якими живе зараз країна. Багаторазово і переконливо. При цьому він був доброзичливий, шанобливий і терплячий. І в ньому зовсім не виявилося злоби. Що шокувало, перш за все, самого Петра Олексійовича … Порошенко, що цілком, очікувано – знову впав у дикі прямі образи. У перерахування неіснуючих страшилок про «російські фейк», п’яті колони, бородаті анекдоти про пілотів і інші інфантильні компроматні фішки. Які нескінченними потоками лилися всю цю кампанію. А ще була злоба. І постійний зрив на крик. І нерозуміння. Коротше, класичні такі ознаки особистого страху і особистої паніки. Найсильнішою. Він просто відверто боявся опонента. Намагаючись замаскувати страх банальної демагогією. І цим своїм мемним «мені заважали, а так-то я крутий»).

Втім, є і ще дещо / що, що реально викликає подив. Порошенкова хвороба «Коломойським». Тому що це було зовсім не про майбутнє країни, а тільки про особисте майбутнє) … Решта передбачувано – низькість, приховані загрози і ненависть … І знову ненависть. І знову ненависть … Щоб в результаті прозвучала ключова фраза епохального баттла в бездоганному виконанні Зеленського: «Я і є Ваш, Петро Олексійович, вирок!» … Повне відео:

Джерело

Share