Це психоз! У НАТО зробили гyчнy зaяву про воєнну зaгрозу з боку Росії

Росія створює ядерну зброю та інвестує величезні суми не лише у свою оборону, але й у наступальні системи. Окрім того, на російських каналах завжди говорять про війну.

Екс-директор інформбюро НАТО в Москві Роберт Пшель назвав це психозом.

Так, рівень зіткнення постійно зростає – про це свідчить війна в Україні, анексія Криму та порушення ракетних домовленостей.

Росія інвестує величезні суми не тільки в оборону, а й в наступальні системи. Є свідчення про можливе використання Росією сили, є риторика, дезінформація, є використання хімічної зброї у Великобританії. А коли я беру участь у різних телевізійних програмах у РФ – то виходить психоз. Там всі говорять про війну,– заявив Пшель.

Екс-директор інформбюро НАТО наголосив, що Москва помилково сподівається на відсутність реакції з боку НАТО та союзників. НАТО не змінить своєї позиції щодо ракетного договору та дій Росії в Україні.

«НАТО – це організація, яка готова відповідати на виклики, але ми завжди продумуємо свої рішення. Наші кроки не шкодять світовій безпеці. Ніхто ні в одній країні НАТО не думає категоріями війни. Опитування в Росії теж говорять про те, що абсолютна більшість росіян не зацікавлена в якихось конфліктах», – пояснив він.

Однак політика Росії для НАТО стала «проблемою». При цьому там «не прагнуть вважати Росію противником».

«НАТО хоче бачити Росію як серйозну країну, яка дотримується міжнародного права і намагається вирішувати проблеми. А виходить так, що нам потрібно займатися наслідками її дій», – підсумував він.

Додамо, що Європейський Союз та США об’єднують зусилля у підтримці України в опорі до російської агресії – ракетний есмінець США в порту Одеси це підтверджує. Окрім того, Росія повинна відповідати за свої дії та негайно звільнити захоплених у Чорному морі наприкінці листопада 2018 року українських моряків.

Посол Сполучених Штатів Америки в Європейському союзі Ґордон Сондланд наголосив, що Україна може бути впевненою у підтримці з боку НАТО.

Так, після візиту до Одеси наприкінці лютого американський дипломат наголосив – розкручування теми про погіршення взаємин США з Євросоюзом абсолютно не відповідає дійсності. Особливо – якщо йдеться про Україну.

«Коли йдеться про дійсно важливі речі, такі, як підтримка народу України, ми стоїмо пліч-о-пліч, і делегація високого рівня, яка прибула зі мною, є лише ще одним підтвердженням цього»,– наголосив посол.

Джерело

Share