Це сенсаційна інформація: Пізно ввечері Глава Нацполіції звернувся до Президента

Президенту Володимиру Зеленському надали інформацію з обмеженим доступом про напрацювання правоохоронців у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Сьогодні глава Нацполіціі Сергій Князєв в ході зустрічі президента з силовиками розповів про обсяг слідчих дій в рамках цієї справи.

Він говорив, що відпрацьовуються мотиви злочину, повідомив, що перевірявся можливий зв’язок злочину з низкою інших резонансних злочинів в Києві в той час.

“Національна поліція має ряд перспективних напрямків роботи щодо розкриття вбивства Павла Шеремета”, – сказав Князєв на зустрічі.

Згодом він запропонував Зеленському доповісти інформацію з обмеженим доступом без присутності журналістів. За його словами, було отримано дозвіл від слідчого. Надалі на час спілкування глави НПУ і президента було оголошено перерву.

У Києві в суботу пройшла акція “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді” з нагоди річниці вбивства журналіста Павла Шеремета. Участь взяли колеги загиблого, депутати і тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Володимир Зеленський звернувся до керівників силових відомств з вимогою доповісти йому про хід розслідування вбивства.

Родичі та колеги журналіста вимагають, щоб міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генеральний прокурор Юрій Луценко і керівник Національної поліції Сергій Князєв пішли у відставку.

Луценко на зустріч навіть не прийшов.

Share