Це виключено: президент Грузії відмовилася розмовляти російською мовою

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі відмовилася перейти на російську мову, звертаючись до етнічних азербайджанців, які живуть на території країни, з приводу святкування Навруз-байраму.

Вона зазначила, що людей, які проживають у Грузії повинна об’єднувати мова, але не російська. Про це повідомляє Грузія Online – пише Обозреватель.

“Я не можу говорити з вами російською мовою — це виключено, тому що це і не мова, яка нас об’єднує. Я можу вивчити декілька слів азербайджанською і сказати вам “Новруз-байрам ізінмубарак”. І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все ж залежить від того, щоб ми говорили однією мовою”, — сказала вона.

Водночас Зурабішвілі підтримала розвиток азербайджанської мови і культури на території Грузії.

“Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, пісні, танці, все це — те багатство Грузії, щодо якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, оскільки вони не можуть це так, як можемо всі ми разом. Тому давайте продовжувати це співжиття, зміцнювати і в майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ”, — підсумувала президент.

Джерело

Share