“Це вже за межами розумного”: Як в університетах і школах проводять “чорну” агітацію проти Зеленського

Завкафедри електроніки та комп’ютерної техніки Сумського держуніверситету Анатолій Опанасюк під час лекції проводив незаконну агітацію. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат Антон Геращенко, опублікувавши відео інциденту.

«Публікую відео незаконної антиагітації викладачем Сумського держуніверситету Анатолієм Опанасюком з метою превенції і недопущення подібної поведінки інших викладачів в інших вузах країни. Вимагаю від ректора Сумського державного університету вжити заходів дисциплінарного характеру по відношенню до завідуючого кафедрою електроніки Анатолія Опанасюка, щоб він на своїх лекціях займався прямими своїми обов’язками, а не агітацією «, – пише Геращенко в коментарі до запису.

Пізніше в цей же день депутат зазначив, що у навчальному закладі дуже швидко відреагували на його заяву про неприпустимість дій Опанасюка в стінах університету.

«У Сумському державному університеті блискавично відреагували на мою заяву про неприпустимість агітації в стилі Чорного PR викладачем Анатолієм Опанасюком під час проведення лекцій перед студентами. Нехай цей випадок стане прикладом для всіх студентів як потрібно правильно реагувати на зловживання з боку викладача і того як розумно відреагувало на це керівництво ВНЗ «, – написав він.

Згідно копії наказу ректора вузу, які опублікував Геращенко, в якості покарання Анатолію Опанасюку винесуть попередження про неприпустимість надалі здійснення в стінах університету будь-яких дій, які можуть мати ознаки політичного впливу.

1


1

А тим часом в українських школах проводять лекції про «Шкоду Зеленського для України!».

Про це в соціальній мережі Facebook написав відомий журналіст Євген Плінскій.

«Хочете треш? Сьогодні в одній зі шкіл Київської області вчителька історії змусила учня 10 класу читати вголос перед класом текст про» Шкоду Зеленського для України! «.

До цього, на минулому тижні, і сама вчителька проводила про це усну лекцію.

Джерело

Share