Ця опція теж на столі! Вакарчук зробив гучну політичну заяву заяву

Український музикант, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук не відкидає, що в майбутньому команда, яку він збирає, може взяти участь у парламентських виборах.

Вакарчук сказав, що його мета – це «справжні зміни» у країні.

«Сьогодні справедливість для людей стала словом, яке вони сприймають як гумор. Запитайте людей: чи вірять вони в те, що в нас є справедливість? Вони вам розсміються в очі… Це те, що мене дуже непокоїть. В економіці немає рівних правил. Політична культура перебуває в абсолютно архаїчному стані. І всі ці речі потребують справжніх змін… За 27 років я цих справжніх змін, за великим рахунком, не бачу. Потрібно швидше рухатися, потрібно зняти ручне гальмо в машині і їхати швидше. Саме в цьому і є моя мета. Цим і викликане моє бажання долучитися до політики», – сказав Вакарчук.

Він заявив, що його не цікавлять посади і ким він стане.

Журналісти нагадали, що Вакарчук раніше заявляв про наявність у нього команди. Музикант відмовився назвати, хто в неї входить.

«Зараз іде виборчий процес, я думаю, що це було б недоречно і передчасно. Але у свій час я обов’язково всіх назву», – сказав він.

На запитання, чи готується ця команда до парламентських виборів, Вакарчук відповів: «Ця опція теж на столі».

«Моя мета – привести до влади професіоналів, для яких державні інтереси і справедливість – понад усе», – сказав музикант.

За словами Вакарчука, він збирає свою команду, намагаючись об’єднати людей навколо кількох принципів.

«Перше – це взагалі наявність принципів… Друге – коли державні інтереси є важливіші, ніж політична кон’юнктура і власні політичні амбіції… Третє – це коли ти пояснюєш, що ти робиш, зрозумілими, простими словами, у яких є логіка… І нарешті, четверте – кадровий принцип. Не можна приводити в команду людей за принципом, що вони просто надійні і перевірені знайомі. Не можна приводити людей за принципом, що вони з твого регіону чи ти з ними працював до цього. Велике вміння успішних політиків у всьому світі – це делегувати і повноваження, і відповідальність, розуміючи, що не все залежить від тебе, що є люди, яких ти, можливо, до кінця не знаєш, але впевнений у їхніх принципах. От на таких принципах ми і збираємо навколо нас людей», – розповів він.

Джерело

Share