У Держдумі РФ вчора забула роздати пігулки, пацієнт Жириновський вимагає від ЄС 1 триліон євро за проведення експеременту в Росії

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував відсудити у Євросоюзу триліон євро за «експеримент» з будівництвом комунізму на території Росії.

На думку парламентарія, саме стільки коштує компенсація за проведення досвіду з будівництва комунізму на території Радянського Союзу.

Експеримент європейських країн, за словами Жириновського, «привів до жахливих жертв, краху і морального занепаду». При цьому заплатити відповідачі повинні «російському народу», уточнює депутат.

Він переконаний, що «будівництво комунізму» проводилося з подачі європейських держав. Володимир Жириновський нагадав, що представники західних країн захищають інтереси своїх держав через суд. На його думку, Росії слід піти тим же шляхом.

«Пропонуємо пред’явити позов до Євросоюзу заплатити російському народу за те, що територія Росії була використана для проведення експерименту з будівництва комунізму», – заявив Жириновський журналістам в середу, 18 липня.

 

Share