У Гройсмана готові знuзuтu ціну на газ у 2, а той в 4 разu

Кабінет міністрів готовий знизити ціну на газ для населення у два чи чотири рази, якщо це не призведе до негативних наслідків для економіки. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир
Гройсман під час Українського енергетичного форуму.

«Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу сьогодні знизити у два, три або чотири рази ціну на газ у країні? Я прошу вас як професійних людей обговорити цю тему. Якщо ви знайдете рішення, що це можливо, і це буде повністю збігатися з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком і МВФ, то я беру на себе зобов’язання це професійне рішення реалізувати буквально завтра», — сказав Гройсман.

При цьому він назвав розмови про зниження ціни на газ шаленим популізмом. Нагадаєом. Із 1 листопада 2018 року вартість тисячі кубометрів газу становить 8550 грн. Це було умовою домовленостей між Кабінетом міністрів і МВФ.

Кандидат на посаду президента Юлія Тимошенко обіцяє, що ціна на газ для населення буде знижена вдвічі. Ще один претендент на булаву Серій Каплін каже, що після його перемоги газ подешевшає вчетверо.

джерело

Share