У Криму визнали поразку “русского мира”: “Пора бити в усі дзвони”

Ситуація в окупаційному Криму стає все гірше з кожним днем ​​зростає рівень злочинності

Так, наприклад, випадки крадіжки майна і шахрайство почастішали, в окупованому Криму, а саме в Севастополі, про це повідомляє Обозреватель.

Представник так званої влади Криму визнав: «Приїжджі злочинці активно намагаються реалізувати в Севастополі витончені схеми крадіжок та шахрайства. Спостерігається зростання таких злочинів, які стають все більш цинічними і витонченими». За його словами, останнім часом в Севастополі з’явилася велика кількість” варягів з регіонів Росії “, які привозять відпрацьовані кримінальні схеми. «Це, наприклад, телефонне шахрайство з вимаганням грошей у старих людей. Подібні справи в судах розглянуто, рішення винесені, злочинці вирушили в місця позбавлення волі. Однак, на жаль, їх число не зменшується», – заявив оккупант.

Він зазначив, що в Криму повинні” бити в усі дзвони “, оскільки на території півострова зростає число злочинів, пов’язаних з наркотиками.

Критична ситуація виникла в Керчі. Сьогодні в місто приїхав призначений росією «глава» Криму Сергій Аксьонов, який також був проінформований щодо проблеми із затопленням підвалів житлових будинків.

«Основною проблемою Керчі є підтоплення будинків водою і фекальними масами. У більшості будинків, куди ми приїжджали, підвали були затоплені фекаліями. Ці фекалії знаходилися там постійно, тривалий час, що створювало дискомфорт проживання», – поскаржилася «головний державний житловий інспектор Криму» Юлія Жукова.

У місцевих жителів після окупації півострова виникла проблема зі свободою вираження, в тому числі і незгоди. Жителі анексованого Криму вже відкрито в соціальних мережах розповідають про бажання повернутися до складу України. Про нерайдужну атмосферу в окупованому Криму розповіла блогер під псевдонімом RoksolanaToday & Крим, яка продовжує жити в умовах російської окупації.

Зокрема, після анексії в Криму так просто не вийдеш на “Майдан”, адже російські силовики тотально контролюють настрої в суспільстві.

Джерело

Share