У Кропивницькому водія маршрутки за невдалий жарт відвезли на цвинтар

Військові наполягли на тому, що водій повинен вибачитися перед матір’ю загиблого Ігіта Гаспаряна та поїхати на його могилу

Водію маршрутки №134 з Кропивницького, який образив матір загиблого учасника АТО Ігіта Гаспаряна, довелося поїхати на могилу військового і віддати його матері свою виручку за день в якості моральної компенсації.

Як повідомляє місцеве видання Перша електронна газета, після того, як інформація про інцидент поширилася, група демобілізованих і діючих учасників АТО вирушила на автобазу перевізника КТ «Автолегіон Варванський Ю.В.», який обслуговує маршрут №134.

На території підприємства військові АТО зустрілися з «жартівником», який назвався ім’ям Андрій, і директором фірми Тетяною Глібенко.

Водій підтвердив версію про невдалий жарт, яку раніше озвучив начальник управління транспорту Олександр Вергун.

«Жінка зайшла в маршрутку на вул. Комарова. Салон був переповнений, тому вона стояла на сходинках. Жінка показала мені посвідчення і тримала його в руках до світлофора у податковій. Коли ми зупинилися на червоне світло, я взяв посвідчення, відкрив, подивився і збирався вже віддати, але вона почала говорити «Де моє посвідчення, віддайте його». На що я жартома відповів «я викинув його у вікно», — розповів водій маршрутки.

Він запевнив, що відразу віддав документ жінці. Крім того, наполягав на тому, що не читав зміст «корочки», тому не знав, що жінка є матір’ю загиблого військового.

Вислухавши розповідь винуватця інциденту, учасники АТО висунули свої вимоги директору «Автолегіона» і водію-жартівнику. Військові наполягли на тому, що водій повинен вибачитися перед матір’ю Ігіта Гаспаряна, компенсувати їй моральну шкоду у вигляді денної виручки з маршруту, а також поїхати з ними на могилу загиблого Героя.

Зрештою водій-жартівник ще раз вибачився перед усіма учасниками АТО, запевнив, що він вибачиться перед матір’ю загиблого Героя і передав їй через радника міського голови з питань АТО Віктора Танцюру грошову компенсацію за моральну шкоду. Далі група повезла водія в село Червонопілля Бобринецького району, де похований Ігітой Гаспарян.

Відзначається, що мати загиблого військового під час зустрічі знепритомніла.

Зауважимо, що в Кропивницькому є вулиця, названа на честь загиблого воїна АТО Ігітоя Гаспаряна.

Share