У мене новий план: Тимошенко передумала – і вирішила прийняти бій. Буде мало місця всім

Представники штабу Юлії Тимошенко продовжать працювати над об’єднанням сил для того, щоб перемогти на майбутніх виборах до Парламенту.

Інформацію надає прес-центр партії.

Так, головні пункти програми кандидата в президенти, мається на увазі покрокова реалізація «Нового курсу» і стратегія розвитку країни, займають місце в програмі партії «Батьківщина» на виборах в ВР.

За словами Юлії Тимошенко, вони будуть крок за кроком втілювати план, пов’язаний з поверненням справедливості, сильної економіка тощо. У свою чергу, Тимошенко заявила, що вибори президента України виявилися «сфальсифікованими чинним президенти країни Петром Порошенко».

Це нібито було зроблено за допомогою підкупу з держбюджету: одноразова доплата до пенсій, монетизовані субсидії і доплата населенню. Крім того, було задіяно «розпорошення» проєвропейських опозиційних сил.

Нагадаємо, що Тимошенко висловила глибоке невдоволення щодо результатів першого туру президентських виборів. Так, на думку лідера Лідер партії «Батьківщина», яка балотувалася в президенти, заявила, що чинний глава держави винен у фальсифікації результатів виборів.

Також, на думку Юлії Володимирівни діючий президент просто віджав у неї частину голосів. Лідер «Батьківщини» заявила, що вона не збирається виходити на вулиці і влаштовувати черговий Майдан. На цей раз Тимошенко хоче довести, людям, які за неї голосували, що вони не помилилися. Наступним кроком Юлії Володимирівни стане упор на парламентські вибори, щоб довести свою справу до «логічного кінця».

Джерело

Share