«У мене увірвався терпець»! Вакарчук потужно звернувся до українців!

Святослав Вакарчук і його команда серйозно налаштовані на те, щоб замінити так званих «професійних політиків», які тільки гальмують розвиток нашої країни Повідомляє http://www.slovech.co/

Про це лідер партії «Голос» розповів під час свого виступу в Черкасах 5 липня. Він підкреслив, що в його команду входять професійні та чесні люди, які до цього жодного разу не були у владі.

За словами Вакарчука, сьогоднішні політики протягом усіх останніх років тільки годують народ обіцянками, одночасно з цим продовжуючи грабувати країну і гальмувати її розвиток.

«У мене увірвався терпець чекати, поки ті, хто називали себе професійними політиками, 28 років не виконували свої обіцянки і просто грабували нашу державу. У мене увірвався терпець дивитися, як наша країна з їх “допомогою” ставала дедалі біднішими. Ми не готові більше чекати, тому самі йдемо в політику, щоб робити справжні, а не фейковий зміни», – заявив Вакарчук.

Вакарчук
Він підкреслив, що в парламенті повинні працювати представники простих людей, а не олігархів. На думку Вакарчука, Україні потрібні люди, готові проводити справжні зміни і протистояти тим, хто буде чинити опір розвитку країни.

«Ви запитаєте, що таке справжні зміни? Я відповім. Це коли закон – один для всіх. Це коли корупціонери і злодії сидітимуть в тюрмах. Це коли старі політики, які насправді обманювали нас стільки років, підуть на пенсію. Справжні зміни – це коли нарешті люди, які йдуть в політику, думатимуть про нас з вами, про звичайних людей», – підкреслив лідер «Голосу» в кінці свого виступу перед виборцями.

Варто відзначити, що зараз Вакарчук їздить по містах України зі своїм передвиборчим туром, який отримав назву «ТурЗмін».

Джерело

Share