У нас загиблих на цій війні ховають таємно. А українцям що приховувати? Не вони війну почали, на них напали, – відомий російський журналіст

Жителі України відрізняються від росіян тим, що відкрито ховають загиблих на війні, оскільки їм нема чого приховувати

Таку думку висловив російський журналіст Олексій Поліковський.

Він розповів, як в РФ проходять похорони загиблих на війні. За словами журналіста, ланцюжки людей стоять на колінах, вони тягнуться на сотні метрів і кілометри.

“Чоловіки знімають шапки, кепки. Стоять на колінах мужики, на 30 років старше хлопчика, якого везуть в труні, стоять на колінах жінки в непоказних пальто і хустках, стоять на колінах діти шкільних років і бачать, як, не гальмуючи, з грізною і урочистою стрімкістю мчить повз них цей страшний автобус”, – зазначає журналіст.

Він стверджує, що в Росії такі похорони проводять таємно.

“У нас загиблих на цій війні ховають тихо, таємно. Лев Шлосберг розкрив таємницю і отримав цеглиною по голові”, – пояснив Поліковський.

На думку журналіста, жителям України не потрібно щось приховувати про війну. Він зазначив, що її почали не українці. Поліковський пише, що Україна захищається від нападу, тому їй не потрібно тримати щось в таємниці.

“А українцям що таїти? Не вони війну почали, не вони її придумали, не вони вторглися в чужу країну, на них напали, вони захищаються, що їм ховати?” – резюмував він.

Нагадаємо, в Росії зростає суспільне невдоволення, яке громадяни висловлюють через акції протесту. Про це йдеться в звіті приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

Крім того, в РФ відбуваються демографічні зміни, в тому числі зниження чисельності етнічного російського населення і зростання числа мусульман, що веде до підвищеної соціальної напруженості.

Американські аналітики відзначають, що зміна поколінь в Росії є ще одним із чинників нестабільності. Молоді росіяни добувають інформацію в соціальних мережах і обходять державні системи комунікації.

“Юні росіяни, які бажають змінити політичну систему, все частіше виходять на протести. Цим нинішні демонстрації відрізняються від попередніх, учасники яких були значно старше”, – відзначають експерти з США.

На їхню думку, великою проблемою РФ є економічний застій, який посилився військовою агресією в Україні та Сирії.

Share