У новій Раді спіймали першого депутата-кнопкодава: опубліковано відео

Ним виявився депутат-мажоритарник.

У Верховній Раді 9-го скликання зафіксували першого депутата-кнопкодава – мажоритарника Олександра Ковальова. Про це повідомляє ТСН з посиланням на громадський рух “ЧЕСНО”.

“Громадський рух ЧЕСНО зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання. Ст. 84 Конституції України порушив позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов. Сталося це на ранковому засіданні ВРУ 10 вересня під час голосування за президентський законопроект про імпічмент”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами голосуванням і Ковальов натиснув “за” і його колега поруч – мажоритарник Максим Єфімов.

Сам Ковальов спочатку заперечував, що кнопкодавив, але згодом визнав це.

“[Ставлюся до кнопкодавства] дуже негативно … Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо … Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде найбільш маленький гріх, тому що вже порушено більше … Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшого боротися, а кнопка … “, – заявив депутат.

Єфімов же, своєю чергою, намагався віджартуватися на запитання про кнопкодавство його колеги.

“Магія була в тому, що я заліз під ручку і натискав на кнопку … Я був під столом і натискав на кнопку. Відчепіться від мене, будь ласка”, – прокоментував нардеп.

Єфімов та Ковальов були обрані на округах Донецької області як самовисуванці. Переважна більшість округу Ковальова розташована на окупованій території, а тому він переміг, маючи всього 220 голосів за свою кандидатуру.

Джерело

Share