У п’ятницю Львів прощатиметься з Героєм

Його серце перестало битись 26 лютого. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Парастас відбудеться завтра, 28 лютого, о 19.00 год, у капличці на вул. Пекарській, 52.

Прощання з старшим сержантом поліції Ігорем Гуменчуком та Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла на вул. Театральній у п’ятницю, 1 березня, об 11.00 год. О 12.00 год похоронна процесія вирушить на Личаківське кладовище, де на полі 76 відбудеться Чин погребення.

Старший сержант поліції Гуменчук Ігор Богданович (1974 року народження), у період з 17 червня 2014 року по 6 листопада 2015 року, проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області. У період з 7 листопада 2015 року по 26 лютого 2019 року проходив службу в Національній поліції на посаді поліцейського взводу № 1 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» ГУНП у Львівській області. За період проходження служби 16 разів перебував у ротаційних групах у зоні проведення АТО та ООС у Донецькій та Луганській областях.

У Ігоря Гуменчука залишились донька, двоє синів та дружина. Громада міста Львова співчуває рідним та близьким покійного.

Джерело

Share