У Росії продовжили термін попереднього слідства у справі захоплених біля Керченської протоки українських моряків і хочуть продовжити термін утримання українців під вартою. Про це 12 січня повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов. «Щодо військовополонених українських моряків строк попереднього слідства продовжено до 25 травня 2019 року. Слідство просить суд продовжити строк тримання під вартою стосовно всіх військовополонених до 26 квітня 2019 року», – повідомив він.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що слідство також має намір продовжити на три місяці арешт українських моряків, захоплених Росією біля Керченської протоки.

У Росії продовжили термін попереднього слідства у справі захоплених біля Керченської протоки українських моряків і хочуть продовжити термін утримання українців під вартою. Про це 12 січня повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов.

«Щодо військовополонених українських моряків строк попереднього слідства продовжено до 25 травня 2019 року. Слідство просить суд продовжити строк тримання під вартою стосовно всіх військовополонених до 26 квітня 2019 року», – повідомив він.

Share