У Росії терміново просять дозволу купувати українські двигуни: РФ не може вирішити велику проблему без України

Російська влада виявила, що не може обійтися без українських двигунів і, побоюючись колапсу на залізниці, просять Міністерство економіки РФ скасувати заборону на ввезення українських електричних двигунів і генераторів.

Видання Belprauda.org отримало в своє розпорядження офіційний документ, в якому описано проблему заборони на купівлю українських двигунів. Він був введений відповідно до спеціальної постанови російського уряду після початку конфлікту між Україною і Росією повідомляє Діалог.ua.

Документ забороняє ввезення українських електричних двигунів і генераторів, електрогенераторних установок і обертових електричних перетворювачів. Однак з’ясувалося, що в зв’язку з відсутністю виробництва аналогів на території Росії під загрозою знаходиться інвестиційна програма “Придбання тягового рухомого складу на період 2019-2025 рр.”, на освоєння якої російський бюджет готовий щорічно витрачати 50-60 мільярдів руб.

1


1


1

Російські чиновники стверджують про тимчасовість заходів, припускаючи спробу налагодити виробничі потужності на своїй території. Однак ніяких гарантій успішної реалізації російського проекту поки немає.

джерело

Share