“У цьому погляді є все!” Фото дружини Порошенка викликало справжній захват в мережі

Фотографія сім’ї президента України Петра Порошенка, на якій зображений пронизливий погляд першої леді Марини Порошенко, вразила інтернет.

Знімок був зроблений фотографом Адміністрації президента Михайлом Марківим під час форуму “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом” у Києві 29 січня. Розмістив його позаштатний радник глави держави Юрій Бірюков у Facebook, пише Обозреватель.

“Погляд. У ньому є все, всі відтінки і всі емоції”, — лаконічно підписав він. Фотографія викликала неймовірний захват у мережі. Всього за 11 годин із моменту публікації її лайкнули майже 4 тисячі осіб, більше 700 — поділилися. Українці назвали фото дуже зворушливим, душевним і наповненим величезної любо.

На знімку зображені Петро Порошенко, його дружина Марина, син Михайло, доньки-двійнята Олександра та Євгенія, а також маленька внучка Ліза. Проте вся увага фотографа прикута до обличчя першої леді — погляд Марини Порошенко спрямований у бік чоловіка.

“Це дуже гарне фото. Перша леді знає, як зніматися і як бути фотогенічною, і тут не робота на камеру, тому що були б інші нахил, ракурс, кути губ. А тут жива емоція, спокійна гордість, куточки губ знову ж, в емоції “true, true”. Що найдивніше, вони й справді люблять. Так не дивляться на нелюбимих”, — написала Катерина Дорохіна.

“Любов і гордість. Яка прекрасна сім’я. У всіх сенсах. Ось звідки його сила”, — припустила Yulisa Shpilyova.

“Стільки любові, поваги і гордості. Таке не зіграти, це щирі емоції. Я теж хочу вміти так дивитися на чоловіка, тому що це дійсно окрилює”, — зізналася Владислава Діденко.

“Видно, що вона пишається чоловіком. І є за що!” — зазначив Геннадій Панасенко.

“Це тобі не “Батя, я стараюся”, — пригадали відомий вислів дружини колишнього президента України Віктора Януковича — Людмили, який уже став мемом. 

Share