У Зеленського гучно викрили Гонтареву! Екс-главу НБУ чекає не минуче!

Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва, яка ховається від українських правоохоронців, спеціально влаштувала ДТП в Лондоні

Про це у своєму особистому Facebook написав народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський.

За його словами, Валерія Гонтарева спеціально “ламає комедію”, щоб не відправитися по екстрадиції на територію України.

Більш того, як розповідає нардеп Олександр Дубінський, для перевірки інформації про ДТП, в якому нібито постраждала екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва, він спеціально відправив запит в поліцію Лондона.

“Враховуючи, що Гонтарєва зараз ламає в Лондоні комедію про “переслідування”, щоб не відправитися щодо екстрадиції в Україну – публікує фейкові відео і фото про “ДТП з переломами”, – вирішив звернутися в поліцію Лондона з запитом, чи був такий інцидент, і в чому його суть”, – підкреслив слуга народу.

Підсумовуючи, Олександр Дубінський висловив сподівання, що незабаром зловить “злодійку на брехні”.

Раніше ми повідомляли про те, що Валерію Гонтареву збив автомобіль, це трапилось 30 серпня в центрі Лондона, де вона живе і викладає в Лондонській школі економіки. Вона не виключає, що до події причетний екс-співвласник Приватбанку Ігор Коломойський: «він мені весь час погрожував. Я навіть дала інтерв’ю BBC, що якщо щось трапиться зі мною в Лондоні, то ми повинні знати, хто за цим стоїть”.

Проте, низка нещасних випадків з екс-головою Національного банку Валерією Гонтарєвою пов’язані з тим, що вона хоче просити притулок і таким чином уникнути суду в Україні. Таку думку висловив юрист Андрій Портнов на своєму Telegram-каналі .

“ЗМІ написали, що в центрі Києва дотла згорів автомобіль сина Гонтарєвої. Так зазвичай буває, коли готуєшся попросити притулок і формуєш докази, що у твоїй країні тобі загрожує небезпека і тебе туди не можна видавати”, – припустив Портнов.

Свою думку щодо цієї ситуації висловив і маркетолог Дмитро Розенфельд.

“Прочитав у восьмипроцентників, що Гонтарєву труять. Підпалили невістці машину, а її саму мало не задавили. У мене виникає питання – щоб що від неї отримати? Відповідь. Нічого. Думаю, що більш ймовірний мотив цих подій – це штучний збір доказової бази про переслідування в Україні і за її межами, для подачі заяви про політичне переслідування. Щоб отримати політичний притулок у Великобританії і, таким чином, уникнути суду в Україні”, – сказав він.

Джерело

Share