У Зеленського відреагували на закон про президента! «Це спроба вдарити під дих громадян»!

В штабі обраного президента України Володимира Зеленськоговідреагували на закон, який обмежить права гаранта

«У нього забирають кандидатуру міністра закордонних справ, кандидатуру міністра оборони, генерального прокурора, подання голів ОДА та багато інших речей, які фактично закріплені різними законодавчими актами, в тому числі в Конституції. Цей закон лежав давно, єдине, я не знаю, який там був текст, але сьогодні це спроба вдарити під дих не тільки Зеленського, але і 73% громадян, які підтримали його кандидатуру у другому турі», – зазначив він.

Водночас Разумков нагадав, чому саме українці голосували за Зеленського.

«Фактично, йому віддали голоси за те, щоб він робив ті дії, які на себе взяв в рамках виборчої кампанії, в тому числі закон про імпічмент. Не тільки закон про імпічмент. Було зняття депутатської недоторканності, зняття недоторканності суддів, з президента, закон про імпічмент і закон про відкликання народного депутата”, – підкреслив він.

Водночас політтехнолог уточнив, що поки «не бачив текст законопроекту».

Як повідомлялося раніше, українські парламентарі вирішили “підкласти свиню” обраному президенту Володимиру Зеленському, поки той ще не в’їхав у свою адміністрацію. Про це повідомляють українські журналісти.

“Поки чинний президент готується виїжджати з АП, а новий в’їжджати, в Раді пропонують обмежити повноваження гаранта. Всього було прийнято близько 80 законів, які дають президенту не властиві йому повноваження. Наприклад – призначення голови НКРЕКП. Відповідний законопроект запропонувала Оксана Сироїд. Її законопроект передбачає і процедуру імпічменту. Але вона сама визнає, що “прибрати” президента» буде складно», – йдеться в повідомленні.

Джерело

Share