Україна стягне в Чорне море авіацію і військові кораблі! Завдання буде виконано

В Чорному морі пройдуть спільні військові навчання України і США.

В Одеській, Миколаївській та Херсонській області, в безпосередній близькості від Криму, в червні 2019 року пройдуть масштабні українсько-американські військові навчання «Сі Бриз-2019».

Як повідомляє Гопогранслужба України, в навчаннях буде задіяна така військова техніка: дев’ять кораблів і катерів морської охорони, два літаки і вертольоти.

«У морському сигменті заплановані артилерійські стрільби, висадки оперативних груп і багато інших вправ, суть та завдання яких не розголошується, оскільки залишається актуальним режим « вільної гри » (free play), в якому раптові завдання будуть надходити від багатонаціонального штабу навчань», – йдеться в повідомленні ДПСУ.

За повідомленням прикордонників, новацією нинішніх навчань стане відпрацювання річкового елемента. За легендою, ворожі елементи будуть намагатися заблокувати вихід до моря з найбільшої водної артерії Європи – річки Дунай.

«Корабельний-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечення супроводження транспортних цивільних суден по річці і їх вільний прохід через гирло Дунаю до Чорного моря. В даному навчальному елементі будуть задіяні виключно сили Держприкордонслужби, зокрема Морської охорони », – заявляють українські прикордонники.

Військові навчання «Сі Бриз» проводяться України і США щорічно з 1997 року і є відкритими для інших країн.

Раніше повідомлялося, що авіація ВСУ провела навчання над акваторією Азовського моря.

Як сказано в повідомленні Міноборони, екіпажі літаків МіГ-29 і Су-25 провели бойове завдання, прикриваючи з повітря кораблі ВМС.

«Під час льотної зміни, екіпажі літаків відпрацювали низку завдань, серед яких, зокрема, зліт парою, протиракетні маневри тощо. Польоти відбувалися з повним бойовим навантаженням засобами авіаційного ураження », – сказано в повідомленні прес-служби.

«Пілоти, виконавши польотне завдання, один за іншим здійснили посадку на одному з оперативних аеродромів в безпосередній близькості від району проведення операції Об’єднаних сил», – розповіли в Міноборони.

Джерело

Share