Українська ракета з “Корсара” прилетіла в саме лігво бойовиків: епічні кадри

Українські військові змогли виконати бойове завдання не порушуючи мінських домовленостей

Днями на фронті відбулася чергова маленька перемога. Нашим військовим вдалося «заткнути» притулок бойовиків за допомогою новітньої української розробки. Так, на просторах Facebook нещодавно був викладений цікавий ролик авторства 30-ї окремої механізованої бригади ЗСУ ім. князя Костянтина Острозького.

Ситуація виявилася досить цікавою, так як цю укріплену вогневу точку було неможливо знищити з мінометів (в силу дотримання заборон прописаних в мінських домовленості). В цьому розумінні з юридичної сторони ПТРК «Корсар» є чимось зовсім іншим.

«З однієї і тієї ж точки ворог протягом декількох днів докучав нашим бійцям. Цей ДОТ знищити мінометами українська сторона не могла, адже вони заборонені мінськими домовленостям», – описали ситуацію в загоні.

При цьому військові додали, що постріл з українського протитанкового ракетного комплексу «Корсар» за фортифікаційної споруди окупантів – «це зовсім інша справа».

Цей вид озброєння по праву можна вважати інноваційним. Так, тут використовується напівавтоматична система наведення з використанням технології лазерних променів.

Виявлення, а в подальшому і наведення ракети відбувається за допомогою оптичного та інфрачервоного прицілів, що дозволяє нашим бійцям вести стрілянину фактично в будь-яких погодних умовах. Стартова вага ракети – 8,7 кг, дальність стрільби – до 2,5 км.

Додамо, що вчора проросійські бандформування здійснили артилерійський обстріл населеного пункту Новолуганське, яке знаходиться в прифронтовій зоні. Ворог випустив два снаряди з важкого артилерійського озброєння, забороненого мінськими домовленостями.

За попередньою оцінкою обстріл було здійснено керованим артилерійським снарядом «Краснопіль» 152 мм, про що свідчать уламки та частина хвостовика. Даний тип снаряду стоїть на озброєнні артилерійських підрозділів ЗС російської федерації.

В результаті даного злочину було знищено двоповерховий будинок місцевого жителя та все майно, яке він нажив упродовж життя. Чоловік, 1949 року народження, українець, дивом лишився живим, зазнавши легких тілесних ушкоджень, від госпіталізації відмовився .

«Ймовірною причиною сьогоднішнього обстрілу стала нещодавня ефективна робота наших підрозділів, в результаті чого бойовики втратили бойову машину, дот, ксп, та частину особового складу, – йдеться у повідомленні 30-ї окремої механізованої бригади ЗСУ ім. князя Костянтина Острозького.

Джерело

Share