Український журналіст поставив на місце пропагандистів РФ: “Може спалювати український прапор”

Український журналіст Роман Цимбалюк заявив, що росіяни можуть демонструвати будь-які почуття по відношенню до України, включаючи ненависть, до тих пір, поки не перетнуть кордон з нею

Однак якщо вони приїдуть на територію чужої країни зі зброєю, з ними надійдуть як з кожним окупантом. Свою позицію журналіст виклав у відеоблозі на Youtube, пише «Hyser».

Такий висновок він зробив під час бесіди з російським істориком Ігорем Чубайсом про коректність застосування словосполучення «на Україні» в мові.

«Після всього, що сталося, я думаю, лінгвістичні суперечки не мають значення. Якщо людина знаходиться на території Росії і не перетинає державний кордон з Україною, то він може робити взагалі все, що хоче: може ненавидіти Україну, може кожен день у себе в туалеті прапор український спалювати – заради Бога! Але якщо він перетнув кордон зі зброєю в руках, тоді з ним треба поступати як зі звичайним окупантом. Дії в даному випадку будь-якої держави однакові », – сказав Цимбалюк.

Раніше повідомлялося, що в інтернет-мережі підняли на сміх пропагандистів РФ за безглузде брехня про Україну і нібито нестачі хліба.

Про це повідомив блогер «фашиків Донецький».

«Фошізоіди, розкажіть. Як вам живеться без хліба? », – йдеться у підписі.

Звернемо увагу, що на опублікованому фото видно, що в Росмен вирішили налякати мережу «качкою» про Україну. Суть її полягає в тому, що нашим громадянам нібито видають по 100 грамів хліба в день через так званого «блокадного режиму».

Користувачі мережі просто залились сміхом від подібного брехні пропагандистів.

«Важко без хліба ікру є. Ложками »,« важко тягнути двох рабів на 100 грамів хліба в день »,« Українці, ніж вам допомогти? Є ікони Путіна, скріпи, Гундяєв »,« а мені норм – я сало прямо на ковбасу ложу »,« самим мабуть жерти нічого. Ось і труять мульку »,« трохи ковбасою не вдавився і бутербродом з червоною ікрою », – пишуть вони.

Джерело

Share