Українці аплодують стоячи! Зеленський розповів, що зробить з депутатами після перемоги…

Шоумен Володимир Зеленський назвав чотири законопроекти, які він подав би у першу чергу після перемоги на виборах президента України.

«Подам законопроекти« Про народовладдя »,« Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів »,« Про імпічмент президента України »і« Про відкликання народного депутата України »», – написав Зеленський.

Крім того, Зеленський заявив, що найбільше не любить заздрості, байдужості і зради. Також лідер «Кварталу 95» пообіцяв, що якщо люди в ньому розчаруються, то він піде з політики, пише Фром.юа.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський почав з того, що зробив несподівану заяву про президентські вибори в Україні. У новорічну ніч артист заявив в ефірі українського телеканалу «1 + 1», що має намір брати участь у виборах президента України 31 березня. Партія «Слуга народу» 21 січня висунула його кандидатом на пост глави держави. У п’ятницю, 25 січня, він подав документи в ЦВК. Згідно з українським законодавством, президент може обиратися на два терміни по п’ять років.

Нагадаємо, «Нові курси», і популізм не допоможуть Юлії Тимошенко виграти президентські вибори. Деякі політичні аналітики заявляють, що вона навіть не увійде до другого туру.

Відомий український політичний аналітик Павло Нусс розповів, що Юлії Тимошенко не вдасться виграти ці президентські вибори. За даними соціологічного дослідження до другого туру потрапляють Володимир Зеленський і Перт Порошенко.

Політичний аналітик розповів, що згідно з даними соціального опитування Зеленський має 18,2% голосів українців, Порошенко, 17,2%. А від Юлія Тимошенко втрачає свої лідерські позиції, і цей процес вже неможливо зупинити.

Нагадаємо, «студія« Квартал 95 »опублікувала ряд кумедних фейків про шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Це сталося в новому випуску «Чисто News» (доступний на YouTube). Так, гуморист Євген Кошовий заявив, що вони вирішили провести конкурс на найбезглуздіший фейк про Зеленський.

Яскраві варіанти були представлені в ефірі. Зокрема, мова йшла про те, що насправді Зеленський нібито спонсорує лідера Радикальної партії Олега Ляшка, а сам є проектом лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

Джерело

Share