Українці “красиво” і одночасно “жорстко” відповіли дружині Зеленського за скандальні слова про “проект”

Президент не актор на сцені або на екрані, а реальний керівник реальної країни, що має агресивного і безжального сусіда.

Така головна думка коментарів у соцмережах українців, обурених тим, що дружина шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського Олена назвала президентські амбіції свого чоловіка “проектом”, передає “Діалог.UA“.

Олена Зеленська, дружина шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського розповіла, що від президентських амбіцій чоловіка її довго оберігали, однак після деякого шоку було прийнято тверде рішення про підтримку.

“Я була відверто й агресивно проти початку цього проекту, тому що це дуже важкий проект, навіть не проект, а інший напрямок в житті. Але мене, напевно, намагалися вберегти. І самі ранні плани, коли все це обговорювалося з колегами, близькими соратниками , не можу сказати, що від мене це приховували, але оберігали від зайвої інформації , щоб я завчасно не нервувала “, – сказала вона в ефірі телеканалу ICTV.”

Виходить, в сім’ї одного з кандидатів на вищу державну посаду в Україні участь у виборах і в разі перемоги в них президентство сприймають саме так: з точки зору шоу-бізнесу.

Настільки легковажне сприйняття керівництва нашою країною в нинішній вкрай важкий для неї період обурило українців, і вони відверто написали про це в соціальних мережах:

“Сказала, що думала. Реально це проект, і це найстрашніше, що над державою і людьми ставлять експерименти, як над амебами !!! Нічого він не вирішував, просто була “пропозиція”, від якої не зміг відмовитися. Та й напевно його ніхто і не питав!

Президент – це не артист, не актор на сцені, а реальний керівник країни, та ще й в період війни і постійної агресії. Хтось думає, що буде після 31 березня з Україною, в якій країні ми всі можемо опинитися? Таке враження, що все це сприймають як тимчасовий розіграш, а не вирішення долі всіх українців на наступні роки, а може, і століття вперед “;

Ну який з нього президент ?! Хто зі світових лідерів побажає в найближчій перспективі з ним зустрітися?”

У соцмережах безліч подібних коментарів . Українці відзначають, що зараз претендувати на вищу державну посаду, маючи таке легковажне ставлення до цього, щонайменше, нерозумно, а, скоріше, навіть злочинно, адже президенту напевно доведеться зіткнутися з викликами проблемами колосальної складності: з завданнями, вирішити які під силу тільки досвідченому і справжньому політику, що має авторитет серед світових лідерів, що є людиною, до якої прислухаються і з якою рахуватимуться.

Чи є такою людиною шоумен, який не просто розважав людей, а нерідко зі сцени зневажливо і навіть образливо відгукувався про свою країну і своїх співгромадян?

Такою людиною є продюсер, в шоу якого українців безліч разів виставляли нерозумними і недалекими? Крім усього іншого , має моральне право балотуватися на вищий державний пост людина, яка не знає на належному рівні державної мови.

А висловлювання Олени Зеленської про “проект” стало просто “вишенькою на торті” і доповнило портрет її чоловіка як кандидата в президенти, навіть не розуміє, заради якої посаді він бере участь у виборах. А в нинішній Україні президентство – не проект.

Проект, наприклад,як і будь-яке шоу, може провалитися, і це буде вкрай неприємно для продюсерів, постановників, акторів …, але ніяк не позначиться на самому факті існування країни, в якій це шоу було поставлено.

А провал президента може бути чреватою втратою незалежності і суверенітету країни, загрожує великими бідами, а може навіть, і безліччю смертей, тому ніякий це не “проект”, а колосальна праця і колосальна відповідальність.

І Україні потрібен Президент, який усвідомлює це, готовий до цього. Легковажність тут недоречна.

Джерело

Share