Українці в захваті! Ось, що заявив Патріарх Філарет з приводу перемоги Зеленського!!! Ці слова, він запамятає на довго….

Патріарх Київський Філарет привітав Володимира Зеленського з обранням Президентом України. Про це він написав на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook. У повідомленні Філарет написав, що “український народ на президентських виборах продемонстрував високі стандарти демократії. Крім цього, на обраного Володимира Зеленського у день інавгурації, як написав Філарет, Господь покладе на нового президента велику відповідальність за долю кожного громадянина України.

1

“Перед Богом і людьми Ви дасте присягу усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Батьківщини та добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”, — написав Філарет. Крім цього, патріарх попросив Зеленського пам’ятати, що матиме відповідальну посаду лідера української нації, яка у свій час багато страждала й страждає і досі.

1

«Корупція — страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних громадян, але й міжнародних партнерів. Сподіваюся, що Ви матимете сили кардинально змінити ситуацію та розпочнете реальну боротьбу з цим злом», – написав Філарет. Також патріарх написав, що Зеленський став президентом у дуже тяжкий час, коли Україна веде боротьбу з агресивною Російською Федерацією. Тож українцям зараз конче необхідна національна єдність. За словами Філарета, консолідація всіх проукраїнських і державницьких сил в ім’я кращого майбутнього України, кожної людини має стати першим завданням Володимира Зеленського на посаді. «Переконаний, що Вам вистачить сил і мудрості достойно виконувати покладені на Вас функції Глави Держави, гаранта Конституції та Верховного головнокомандувача, відстояти національний суверенітет, відновити територіальну цілісність України та спільними зусиллями зробити її процвітаючою і європейською країною», – написав Філарет за закликав Зеленського на Боже благословення.

Джерело

Share