Українці, Вас дуже вправно водять за ніс, Ви думаєте це все Путін? Коломойськuй не стрuмався і розповів шokyючі фактu, від якuх кpoв холоне в жuлах

«До чого тут Путін? У питанні Донбасу все залежить від нас. Ми воюємо самі з собою», – сказав бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю журналістці Соні Кошкіній на її YouTube-каналі у відповідь на питання про те, як Україні повернути Донбас.

Фактично він виступив за переговори української влади з представниками сепаратистів Донбасу, не уточнивши, хто це повинен бути і не назвавши прямо, що стороною переговорів повинні бути саме керівники самопроголошених «ДНР» та «ЛНР», які українська влада вважає терористичними організаціями.

«Як повернути Донбас? Потрібно з ними про щось домовитися. З тими, хто там є», – сказав Коломойський.

У той же час бізнесмен вважає, що Україна все ж поверне контроль над Донбасом найближчим часом, на відміну від Криму.

«Донбас Україна повинна повернути в осяжному, недалекому майбутньому. З Кримом буде важче, але теж у кінцевому підсумку…» – сказав Коломойський, не встигнувши повністю закінчити речення про Крим, оскільки Кошкіна перебила його уточнюючим запитанням про Донбас.

Водночас Коломойський не вважає, що сепаратистами керує Президент Росії Володимир Путін.

«Розмови про те, що там сидить Путін і все командує – це смішно. Я знаю ситуацію зсередини, це ніякий не Путін. Путіну цей тягар не потрібен. Йому вигідніше було б інтегрувати Донбас назад в Україну, щоб руйнувати її зсередини. Так Донбас йому жодної радості не приносить, крім геморою», – сказав бізнесмен.

При цьому Коломойський вважає, що Путін не дозволить Україні повернути контроль над Донбасом військовим шляхом.

Він додав, що наступний Президент України зможе вирішувати питання Донбасу «з чистого аркушу».

Також Коломойський заявив, що піде на пенсію у разі перемоги Порошенка на виборах Президента.

Водночас, Колишній власник націоналізованого виключає імовірність того, що Президент Петро Порошенко переможе на виборах президента в 2019 році.

«На 99% виключаю (що Порошенко переможе на президентських виборах)», – сказав він.

Коломойський зазначив, що якщо Порошенко переможе на виборах, то він публічно заявить, що не розбирається в політичних процесах в країні і «піде на пенсію».

«Ще 5 років? Такого не може бути. Як таке може бути? Якщо таке станеться, то я скажу тоді, що ні в чому не розбираюся», – сказав він.

Джерело

Share