Українці “вражені” ініціативою Президента: Зеленський підготував “привілеї” для жителів “Л/ДНР” і Криму – “м’яка сила” в дії

Ті, хто проживає на тимчасово окупованих територіях Донбасу випускники шкіл зможуть вступати до вузів України без обов’язкового складання ЗНО (зовнішнє незалежне тестування).

Випускники шкіл з невизнаних “ДНР” і “ЛНР” зможуть вступати до українських вишів без обов’язкової здачі іспитів. Про це повідомляє Офіс президента .

Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону “Про вищу освіту” для спрощення вступу до вищих навчальних закладів випускникам шкіл “Л / ДНР” і Криму.

Глава держави пропонує дозволити дітям з ОРДЛО надходити до закладів вищої освіти України без ЗНО і не по обмеженим окремими списками. Більш того, діти з окупованих територій можуть вчитися безкоштовно, використовуючи можливості держзамовлення в межах квот.

За словами Президента Володимира Зеленського, офіційний Київ бореться за які живуть на непідконтрольних українському уряду дітей і готовий допомогти їм здобути освіту.

Відкритим поки що залишається питання незнання дітьми з ОРДЛО української мови або знання в недостатньому для здобуття вищої освіти обсязі.

Share