Українців в захваті! Тількu що 3еленський сколuхнув смілuвим кроком: «Хоч хтось додумався»

Команда Володимира Зеленського поділилася планами новообраного президента щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Колишній міністр фінансів, а тепер представник майбутнього глави держави Олександр Данилюк заявив, що відновлення переговорів в рамках Нормандське четвірки є одним з головних пріоритетів Володимира Зеленського. Він розповів подробиці сміливого рішення під час брифінгу в Брюсселі.

Екс-глава Мінфіну підкреслив, що новообраний президент і його команда збирається відновити роботу Нормандського формату. При цьому важливим є не сам факт проведення, а наповнення зустрічі змістом. За його словами, виборці очікують ефективних кроків з припинення війни на сході України. Крім того, команда Володимира Зеленського готується провести міжнародний саміт Україна – ЄС.

«У липні буде конференція в Торонто, де буде обговорюватися, як країни-партнери можуть допомогти нам в просуванні реформ. Але це буде в липні, я думаю, що червень буде дуже насиченим. Конференція в Торонто теж дуже важлива, в якій, швидше за все, візьме участь Володимир Зеленський », – підсумував представник новообраного президента.

Користувачі соціальної мережі Facebook позитивно оцінили рішення Володимира Зеленського. Пропозиція по Нормандського формату сколихнуло громадськість і відродило в українцях надію на щасливий результат.

«Хоч хтось додумался.Получітся чи ні, але спроба ж не катування!»; «Дай бог, щоб ця війна закінчилася !, Я вірю, що у нього все вийде»; «Ми дуже хочемо цього і сподіваємося що Бог пошле мир в Україні і сподіваємося на Зеленського. Нашого нового президента Господи допоможи щоб все закінчилося жах смерті ».

Втім, серед коментаторів знайшлися і скептики, які вважають Нормандський формат недостатньо ефективним для вирішення проблеми. Вони впевнені: «Ключ від світу лежить на Донеччині і в Москві. Ось туди і треба їхати і домовлятися ».

Джерело

Share