Усі вовчиці в одному місці: українці влаштовують масштабну молебень за Винника

Молодих вовчиць запрошують помолитися за те, «щоб творчість Олега Винника переросла в міжгалактичні масштаби»

У четвер, в Сумах у закритому дворику за адресою Ковальська-2 відбудеться Вечірня молитва за Олега Винника. Захід організовує Платформа молодіжної думки YOUth.

Як тільки про подію стало відомо в Мережі, шанувальники творчості Олега Винника почали засипати групу питаннями про здоров’я свого кумира. Схвильовані молоді вовчиці заспокоїлися тільки після докладних роз’яснень адміністраторів.

«Друзі, через нашу некомпетентність і неписемність виникло якесь непорозуміння. Багато хто запитує: чи все добре з Олегом? Олег сяє яскравіше зірки Сіріус, і поки існує можливість створювати геніальні рими «Ніно, мені не все одно», «Я знаю, ти в курсі, що ти в моєму смаку» і так далі. Процес сяйва Олега буде вічний”, – пишуть організатори.

“І наші молитви в цей вечір будуть присвячені лише тому, щоб творчість Олега переросла в міжгалактичні масштаби. Бо його творчість може зупинити безумство Таноса і встановити баланс у всесвіті. Тому правильніше назвати зустріч Вечірня молитва на Олега Винника”, — пояснили адміністратори спільноти, додавши до посту незвичайний колаж.

Джерело

Share