Уявляєте, що тепер буде? Стало відомо , хто буде новим премєром! У мережу злили таємний документ про нового прем’єра України: «Зеленський згоден»

Так хто ж займе посаду прем’єр-міністра при президентові Володимирові Зеленському. Після закінчення формування парламентської більшості “під Зеленського” посаду буде відведено Валерію Хорошковському.

Про це розповіло анонімне джерело виданню «Вести»: “Саме Хорошковському Зеленський може бути зобов’язаний за частину команди”.

Також журналісти у виборі передбачуваних прем’єрів говорять про про нібито офіційний лист до спецпредставника Держдепу США з питань України Курту Волкеру за підписом Сату Кахконен, Регіонального директора Світового банку щодо Білорусі, Молдови та України:

“Нинішні вибори виправдали всі наші очікування … Зеленський займе пост президента України. У цьому випадку буде реально провести в життя план зі зміни державного устрою в країні, помінявши його на парламентську республіку. Наскільки нам відомо, Зеленський згоден на дану реформу, – йдеться у тексті листа.

“У зв’язку з цим повідомляю вам, що раніше досягнуті домовленості з міністром внутрішніх справ, паном Аваковим, про його висунення на пост прем’єр-міністра, залишаються в силі”. Достовірність листа викликає питання, як повідомляється, журналістам поки не вдалося знайти офіційних підтверджень існування документа.

Так у ході кампанії Володимир Зеленський проводив зустрічі як з Сату Кахконен, так і з Куртом Волкером.

Також цілком імовірно, що пост збереже за собою Володимир Гройсман, який стане “перехідним прем’єром” на період до термінових парламентських виборів восени.

“У цьому випадку Гройсман та Арсен Аваков зосередять у своїх руках майже всю повноту влади на півроку”, – говорить політолог Денис.

Джерело

Share